Türkiye Birincisi Erdemli Ceylin’e Vali Gül’den Plaket

Türkiye Birincisi Erdemli Ceylin’e Vali Gül’den Plaket

Gaziantep Valisi Davut Gül, Haziran ayında gerçekleşen LGS’de 500 tam puan alarak Türkiye Birincisi olan Erdem Koleji öğrencisi Irmak Ceylin Sürücü’ye plâket ve özel ödüller takdim etti.

 

Haziran ayında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen 2020 LGS’de tüm soruları doğru cevaplayarak 500 tam puan alan ve Gaziantep’i gururlandıran Irmak Ceylin Sürücü’ye bir tebrik de Gaziantep Valisi Davut Gül’den geldi. Fıstık Park’ta gerçekleşen “Başarı Sizden Burs Bizden” ödül töreninde Vali Gül, Irmak Ceylin Sürücü’ye plâket ve özel ödüller takdim etti.

LGS’de ilk 1000’e, YKS’de ilk 5000’e giren öğrencilere plâket ve başarı bursu verildiği davette konuşan Vali Gül, bu başarılarda emeği geçen tüm öğrencileri, öğretmenleri, velileri ve okul idarecilerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Her sene biraz daha üzerine koyarak hem LGS’de hem YKS’de bu başarıyı sürdürmeyi hedeflediklerini belirten Erdem Koleji Genel Müdürü Mehmet Örfi Sönmez, Irmak Ceylin Sürücü’nün bu başarısından dolayı gurur duyduklarını ifade etti ve öğrencilerinin devam eden eğitim öğretim hayatlarında başarı temennisinde bulundu.

19.08.2020 (Haber Merkezi)